פרסום ברשתות חברתיות

Home / פרסום ברשתות חברתיות

הרשתות החברתיות תפשו תאוצה רבה בשנים האחרונות ואף אחד כבר לא יכול להתעלם מכך, גם לא גוגל שהכניסה פרמטרים שונים הקשורים לרשתות החברתיות המשפיעות גם על קידום האתר בגוגל. מכאן הדרך לעסקים רבים לנצל את הרשתות החברתיות לטובת קידום העסק, השירותים והמוצרים שלהם הייתה קצרה וכיום כמעט כל רשת חברתית מצליחה היא גם טכניקת שיווק בפני עצמה לטובת מיתוג וקידום העסק.

שיווק בפייסבוק:

הפייסבוק הנה הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם כיום ומונה מעל 2 מיליון משתמשים ישראלים. אנשים מעבירים זמן רב בפייסבוק בשיתוף תכנים, תמונות, סרטונים וסטטוסים שונים. על בסיס הצורך הזה לשתף פייסבוק אפשרה לפתוח עמודי אוהדים להם אני קוראים דפים עסקיים בשפה המקצועית, אשר מטרתם היא לשתף/לקדם נישות ספציפיות. כך למשל אדם יכול להקים דף בנושא הורדה במשקל, אהבה לכלבים או אפילו עמוד המקדם את העסק הפרטי שלו. בנוסף לקידום הדף העסקי ניתן לקדם את העסק בפייסבוק בדרכים נוספים כמו פרסום סטטוסים בפרופיל האישי, השתתפות בקבוצות דיון ופרסום של מודעות ממומנות.

שיווק בפייסבוק

מכוונים לקהל אמריקאי או גלובלי?

אם אתם מכוונים לקהל אמריקאי או לקהל מכל העולם תוכלו לעשות שימוש ברשת הטוויטר. הרשת מאפשרת פרסום ציוצים (הודעות) קצרות ובארה"ב נחשבת לרשת חברתית מאוד פופולרית.

רשתות חברתיות נוספות:

נוסף לפייסבוק ולטוויטר תוכלו לעשות שימוש ברשתות חברתיות פופולריות אחרות כמו גוגל פלוס, לינקדין, פינטרסט, אינסטגרם ואחרות כדי לקדם את העסק שלכם. אז אם עדיין אין לכם תכנית פרסום ברשתות חברתיות גיק לבס ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בבניית תכנית שיווק מתאימה וכן בעבודת השיווק והפרסום ברשת. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנות.

פרסום ברשתות חברתיות

צרו איתנו קשר