פרסום נכון ביוטיוב

Home / פרסום נכון ביוטיוב

אחד האתרים הפופולריים ביותר בעולם כיום הוא כמובן יוטיוב. הוא נחשב לאתר הסרטונים הגדול בעולם ומיליוני אנשים נכנסים אליו מדי יום וצופים בשעות ארוכות של סרטונים. לפני מספר שנים גוגל רכשה את יוטיוב כחלק מההתעצמות שלה בעולם בכלל ובמרחב האינטרנטי בפרט ולכן סרטונים רבים המפורסמים ביוטיוב גם מקבלים מקום מכובד בתוצאות החיפוש של גוגל עבור ביטויים רבים באינספור תחומים. פרסום נכון ביוטיוב יכול לקדם את העסק שלכם בצורה משמעותית, לחשוף אתכם לקהל חדש, להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם ולשדרג את העסק גם תדמיתית.

פרסום נכון ביוטיוב

כמה קל זה לעשות סרטון?

רבים מתלוננים על כך שקשה להם להפיק סרטונים וזו עבודה למקצוענים והעלויות הן גבוהות וכו'. אלו הם רק תירוצים של אנשים מיושנים שמתעלמים מהעובדה שאנשים בכל גיל כיום, גם צעירים מאוד וגם מבוגרים, תופסים סמארטפון או מצלמה דיגיטלית פשוטה – שמים אותם על חצובה או חבילה של ספרים שבנו כמעמד למצלמה – ופשוט מצלמים את עצמם כמה דקות. כמובן שסרטונים מקצועיים יותר יכללו פתיח יפה עם לוגו העסק וסיומת המקדמת הרשמה בחינם כמנוי לערוץ שלכם וכו'. אלו דברים שניתן להשיג בכמה דולרים אם רק רוצים.

פרסום אורגני או ממומן ביוטיוב?

תוכלו להפעיל ערוץ יוטיוב פעיל עם סרטון או שניים בשבוע/בחודש ולקדם את הסרטון במנועי החיפוש של גוגל ויוטיוב באמצעות תיאור איכותי לסרטון, שם סרטון הכולל ביטוי מפתח מסוימת וקידום ידני וחינמי של הצפיות בסרטון באמצעות אתרים שלכם ובאמצעות הרשתות החברתיות. אפשרות נוספת היא באמצעות קידום ממומן של סרטון מסוים שהוא דורש השקעה כספית (לא גבוהה בדרך כלל) עבור קידום מהיר יותר של צפיות בסרטונים. קידום מהיר זה יכול לסייע בהרחבת מעגל המנויים לערוץ, בקידום הסרטון בתוצאות החיפוש של יוטיוב, בסרטונים מומלצים של הגולשים שלכם ועוד.

geek labs מתמחים בשירותי שיווק באינטרנט וישמחו לסייע לכם בפתיחת ערוץ יוטיוב מקצועי לעסק שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

פרסום אורגני או ממומן ביוטיוב

צרו איתנו קשר