קידום ממומן שעובד

Home / כללי / קידום ממומן שעובד

אחת מטכניקות הפרסום המובילות באינטרנט כיום היא הפרסום הממומן בגוגל (או קידום ממומן אם תרצו). גיא לבס מאמינים כי קידום ממומן שעובד הוא בעצם קמפיין המנוהל על ידי איש מקצועי המכיר את נבחי מערכת הפרסום של גוגל ובעל ניסיון מספק כדי לנהל קמפיין ממומן רווחי. קמפיין ממומן רווחי אינו רק קמפיין שמכניס יותר מההוצאה, אלא גם חשוב שההכנסה תהיה מספקת. כך למשל אם יש לכם רווח של 50 שח מכל מוצר שתמכרו, הוצאתם אלף שקלים על הקמפיין והרווחתם ממנו רק 21 לקוחות שרכשו את המוצר – הרי שכל הקמפיין בסך הכול הכניס לכם 50 ₪ (לא כולל הצורך בתשלום דמי ניהול לאיש המקצוע). כלומר שלהכניס 50 שח עבור השקעה של אלף שקלים, אפילו שהקמפיין ברווח, הוא אינו נחשב לקמפיין מוצלח.

אז כיצד מבצעים קידום ממומן שעובד?

צריך לאפיין קודם כל את קהל היעד של העסק, היכן נוכל למצוא אותו באינטרנט וכמובן לבצע חקר מילות מפתח לראות נפח חיפושים למילים הרלוונטיות. יש לבחור במילות מפתח ממוקדות שאנשים עשויים לחפש אותם במלואם או כחלק מביטוי ארוך יותר ושם אתם רוצים שהמודעה שלכם תופיע – כלומר ללקוחות פוטנציאליים. לדוגמה: אם אתם מקדמים תוסף תזונה המסייע לסכרת – ייתכן שאתם ישר תרצו להופיע במילה "סכרת" אולם ישנם אנשים רבים המחפשים מילה זו כדי ללמוד אודות המחלה או לחפש פתרונות חינמיים להפחתה או לטיפול בה, מה שאומר שאלו אינם בהכרח לקוחות פוטנציאליים שלכם ולכן גם תפסידו כסף רב על אלה שילחצו על המודעה, יבקרו באתר אבל לא באמת ירצו לרכוש את המוצר שלכם.

מהו ספליט טסטינג?

אחד הדברים החשובים ביותר בניהול קמפיין ממומן רווחי הוא ביצוע ספליט טסטינג למודעות בקמפיין. ספליט טסטינג הוא הליך של בחינת המודעות, כאשר במהלך הקמפיין המטרה היא לשפר את ביצועי המודעה (כלומר את אחוזי הלחיצה על המודעה והקטנת העלות לקליק) וכך בעצם להפוך את הקמפיין לרווחי יותר. בהתחלה כותבים 3-4 מודעות שונות, בוחנים את התוצאות על פני כמה אלפי חשיפות ואז בוחרים את המודעה הטובה ביותר, מעתיקים אותה ל3-4 העתקים ומוחקים את האחרות. השוני היחיד בין המודעות בהתחלה תהיה הכותרת, לאחר כמה ימים עושים את אותה פעולה רק עם אותה כותרת של המודעה הטובה ביותר רק הפעם בוחנים גרסאות שונות של טקסט ואז ניתן לחזור על הצעד הזה פעם נוספת כדי לבחון תצוגה של קישור שונה מתחת למודעה וכיצד זה משפיע על אחוזי הלחיצה עליה.

קידום ממומן שעובד

-->
צרו איתנו קשר